Info

Junior Adventure Camp – pionýrák s vůní benzínu!

Historie Junior Adventure Campu se datuje až do roku 2010, kdy se, tehdy ještě jako Junior Offroad Camp, realizoval pilotní ročník projektu. Na začátku bylo pár nadšených juniorů, kteří si chtěli zažít adrenalinové motosporty přímo v terénu a se zkušenými instruktory. Od té doby Camp prošel značným vývojem a již dnes se může pochlubit několika desítkami juniorů, kteří se na tento exkluzivní letní “tábor” každoročně vrací. Otcem myšlenky na akční camp je Míla Janáček – závodník, navigátor, novinář a celoživotní milovník čehokoliv co má 4 kola a jede mimo silnici. K offroad autům se dostal již ve svém mládí, kdy si pořídil své první terénní auto ARO 240. Od té doby věnuje svůj profesionální i soukromý život právě offroadu.

Proč se název změnil z Offroad na Adventure? Chceme juniorům nabídnout nabídnout více – více sportu, více zábavy, více zkušeností! Do offroadových motorových disciplín jsme tak zahrnuli i klasické disciplíny – kurzy přežití, fyzické testy, sporty, kolektivní hry a další. Je to prostě dobrodružnější než kdy dřív!

Sídlíme v Adventure Landu v Bělé pod Bezdězem , nedaleko motoristicky proslulé Mladé Boleslavi. Žijeme přímo v samotném areálu, kde je prostor pro všechny naše aktivity – od polygonů, přes trati pro čtyřkolky, buggy, motorky a další stroje, až po zázemí pro tábor, jídelnu, hernu a hřiště. V Motorlandu je to prostě all inclusive! Spíme ve velkých stanech, jíme pětkrát denně, dodržujeme pitný režim a nosíme pokrývky hlavy – myslíme na zdraví (i duševní) našich juniorů!

Pro koho je camp určený?

Pro všechny nadšený holky a kluky od 7 do 17 let. Měl/a bys mít zájem o motoristické sporty, klasické sporty, mít chuť se učit novému a poznat kamarády na celý život. Pokud máš vlastní stroj, který bys chtěl/a mít sebou, uvítáme i tvého miláčka.

Kdy můžeš jet na camp?

Protože se loňský ročník shledal s maximálním úspěchem, rozhodli jsme se camp i letošní rok uspořádat ve dvou turnusech:

1.turnus: 12. – 21. července 2019 (maximální kapacita 30 juniorů)

2.turnus: 26.července – 4. srpna 2019 (maximální kapacita 30 juniorů)

Příjezd bude v zahajovací den od 15 do 17:30 hodin. Poté bude následovat seznamovací večeře a podvečerní program s rozdělením do družstev. Odjíždí se pak během dopoledne.

Cena:

Cena za 10 dní činí 7 990 a zahrnuje: ubytování, celodenní stravu a pitný režim, veškeré stroje a PHM a spoustu nezapomenutelné zábavy.

Veškeré bližší informace ohledně seznamu věcí s sebou, dostanou junioři 1. června 2019.

Storno poplatky:

  • v případě storna účasti do 1.1. bude vráceno 100% z celkové částky
  • v případě storna účasti do 30.4. bude vráceno 60% z celkové částky
  • v případě storna účasti do 31.5. bude vráceno 35% z celkové částky
  • v případě storna účasti po 31.5. bude vráceno 0% z celkové částky